LILYPOL- cebule kwiatowe

Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy

LILIE DRZEWIASTE Orienpety.

Lilie Orienpet.- krzyżówki lilii Orientalnych z liliami trąbkowymi. Połączenie tych dwóch uchodzących wcześnie za najpiękniejsze lilie , spowodowało powstanie mieszańców o niezwykłej urodzie i zdrowotności. Lilie te kwitną wcześniej niż lilie Orientalne , zazwyczaj od połowy lipca. Odmiany wyrastają czasem do 2 metrów i wyżej a ich wielkie rozgałęzione kwiatostany nazywane są „liliowymi drzewami”.
LILIE DRZEWIASTE Orienpety.
Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Lilia Orienpet ANASTASIA opakowanie 2 szt.
Jedna z najpiękniejszych odmian w różowym kolorze z lekkim nakrapianiem. Mocno pachnące kwiaty pojawiają się w połowie lipca a roślina potrafi wydać 2 metrowe łodygi z wieloma wielkimi ...

8,50 zł

Lilia Orienpet BEIJING MOON  opakowanie 2 szt.
 BEIJING MOON - kremowe z różowym przebarwieniem, wielkie pachnące trąbki. Zakwita w połowie lipca i wyrasta do 150 cm. Cebule 18/20.

8,50 zł

Lilia Orienpet EASTER MOON  opakowanie 2 szt.
Duże trąbkowe kremowe pachnące kwiaty z brązowym nalotem na rewersie. Piękna odmiana zakwita w początku lipca i wyrasta do 170 cm. Wielkie cebule 20/22 cm.

8,49 zł

Lilia Orienpet ELUSIVE opakowanie 2 szt.
Wspaniałe wielkie jasno różowe pachnące kwiaty ze złotym środkiem i bordowym nakrapianiem. Odmiana zakwita w połowie lipca i wyrasta do 170 cm. Wielkie cebule 20/22 cm.

8,49 zł

Lilia Orienpet FRISO opakowanie 2 szt.
Wspaniałe wysokie do 2.5 metra łodygi niosą mnóstwo mocno pachnących trąbkowo miskowatych szkarłatno purpurowych kwiatów z białym brzegiem. Odmiana zakwita w połowie lipca i jest ...

8,49 zł

Lilia Orienpet MISS FEYA opakowanie 2 szt.
Duże turbanowe kwiaty w purpurowo czerwonym kolorze z prawie czarnym centrum. Zakwita w drugiej połowie lipca i potrafi osiągnąć wysokość 2 metry, wydając jednocześnie około 30 kwiatów ...

8,49 zł

Lilia Orienpet MISS PECULIAR opakowanie 2 szt.
Wielkie pachnące trąbkowe kwiaty są złocisto kremowe z pomarańczowo melonowym nalotem. Lilia zakwita początkiem lipca i wyrasta do 160 cm. Wielkie cebule 20/22 cm.

8,49 zł

Lilia Orienpet RED MORNING opakowanie  2 szt .
 RED MORNING- pomarańczowe szeroko turbanowe kwiaty z czerwonym centrum. Lilia zakwita w drugiej połowie lipca i wyrasta do 180 cm. Wielkie cebule 20+ cm.

8,50 zł

Lilia Orienpet SCHEHEREZADE  opakowanie 2 szt.
Szeroko turbanowe piękne szkarłatno czerwone kwiaty z żółtym marginesem. Lilia wyrasta nawet do 2,5 metra i potrafi wydać około 50 kwiatów na łodydze. Jedna ze standardowych tzw. "liliowych ...

8,49 zł

Lilia Orienpet URANDI  opakowanie 2 szt.
Olbrzymie jasno różowe pachnace kwiaty z żółtym centrum. Piękna lilia zakwita w połowie lipca i wyrasta do 160 cm. Wielkie cebule 20/22 cm.

8,49 zł

Wyświetlanie od 1 do 10 (z 10 pozycji) Stron:  1 
Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Promocje
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.